fbpx

ПРО САЛОН

THAIRAI
САЛОН ТАЙСЬКОГО
МАСАЖУ В КИЄВІ

    В основі ідеї створення салону «Thairai» лежить філософія тайського масажу і культура Таїланду, орієнтована на здоров’я тіла і душі людини, яку можуть передати тільки дипломовані тайські майстри. Наш салон розташований в центрі Києва на вулиці Ігоревській, 2/6.

     У салоні Вас чекає затишна атмосфера, якісний сервіс, приємний кваліфікований персонал і найголовніше – дипломовані майстри, які навчалися в кращих школах і монастирях Таїланду. Вони тут щоб дарувати Вам здоров’я!

Про салонПро салон
Про салон
 
 

ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ

      Тайський масаж – цілісна система оздоровлення, що включає цілий ряд способів впливу, таких як глибокі натискання на м’язову тканину, пасивні вправи, що нагадують пози йоги, рефлексологію, розтягнення, розкриття суглобів, активізація потоку енергії в тілі людини, акупрессуру. Історія тайського масажу налічує близько 2500 років, і сьогодні, як і століття тому, він користується в Таїланді широкою популярністю.

       Оскільки в тайському масажі опрацьовується повністю все тіло, від п’ят до маківки, об’єктом ретельної роботи стають навіть самі глибоко заховані м’язові і нервові затискачі – фахівець в таких місцях затримується, розминаючи напружене місце. Також, сигнали про це надходять в мозок. Додатковий оздоровчий ефект досягається за рахунок натискання на особливі рефлексогенні точки, які відповідальні за роботу систем організму і його органів. За рахунок активізації енергетичних каналів, одночасно з цим, змінюється і якість роботи серцево-судинної і нервової систем, в роботу включаються колатералі – обхідні, зазвичай пасивні гілки кровоносних судин. М’язи розслабляються ще глибше за рахунок посилення кровотоку. 

      У своїх рухах тайський масажист піднімається від ніг до голови, завдяки цьому до моменту, коли масажист переходить до верхньої частини тіла шия, плечі і голова вже досить розслаблені для отримання найбільшої користі від лікувальних дотиків. Завершальний сеанс – прибирає останні напруги, що відбилися на вашому тілі мімічними гримасами і зморшками, після чого особа і тіло знову приймає розслаблений вигляд. Результати одного оздоровчого сеансу тайського масажу можна порівняти з триденним відпочинком на тихому березі океану.

Закрыть меню

Замов масаж вже зараз