Які бувають стилі тайського масажу

Які бувають стилі тайського масажу

Які бувають стилі тайського масажу

Тайський масаж — справжня панацея, яка здатна зцілити тіло і душу. Він був відомий людству з давніх часів, але майстри довгий час зберігали методику в таємниці від обивателів, а знання передавалися лише в усній формі від вчителя до учня. Сьогодні тайський антистресовий масаж став найулюбленішою релакс-процедури для жителів усього світу і навчитися йому може кожен бажаючий. При цьому мало хто знає що існують різні техніки виконання цієї процедури.

Види тайського масажу

Згідно древнім вченням в тілі людини знаходиться безліч енергетичних каналів по яких тече енергія життя. Їх блокування призводить до порушення рівноваги і виникненню безлічі захворювань. Тайський масаж має подібності з китайськими навчаннями про акупунктуру, адже в цьому випадку фахівець також впливає на біологічно активні точки. Сьогодні існує 2 методики виконання тайського масажу:

  • північна;
  • південна.

У першому і в другому випадку фахівці використовують різні прийоми спрямовані на відновлення правильного руху потоку енергії. Це веде до загального оздоровлення організму і є потужним антистрес. Масажисти використовують різні ароматичні масла, що дозволяє повністю забути про все земне і зануритися з головою в світ гармонії, усвідомити чого саме ми хочемо від життя і як цього домогтися. Незважаючи на загальне схожість ці стилі мають свої особливості. Майстри півночі починають і закінчують процедуру м’якими рухами, легкими погладжуваннями і безболісними скрутками. У той час як масажисти півдня застосовують більш жорстку техніку, найчастіше спрямовану на конкретний енергетичний канал. В результаті клієнт може відчувати короткочасні дискомфортні відчуття і біль, від яких не залишається і натяку після завершення сеансу.

Особливості північного стилю

Головний містом Півночі Таїланду є Чіанг Май, де і готують майстрів стародавнього масажу Nuad Bo-Rarn. Тут розташовано кілька шкіл, причому вони є відкритими не тільки для громадян держави, а й іноземців. Техніка північного стилю дуже нагадує асани йоги. Це досить м’який вплив передбачає велику кількість скручувань і розтягувань. Майстер ніжно впливає на м’язи і суглоби, занурюючи клієнта в стан релаксу. Причому, варто зауважити що фахівець впливає на енергетичні точки не двома руками одночасно, а працює ними по черзі. Спочатку північний стиль тайського масажу викладався тільки в госпіталі Дживака Кумарпая, але з часом в місті стали відкриватися маленькі школи. Також при бажанні можна знайти вчителів, які погодяться навчити древньому мистецтву лікування у приватному порядку.

Чим знаменитий південний стиль тайського масажу?

Центром цього напрямку древнетайской системи лікування можна вважати традиційний масаж Wat Po. Саме майстрів цієї техніки готує Королівська школа медицини і масажу, розташована в Бангкоку. Побудована вона була ще під час правління династії Chakri задовго до утворення самої столиці держави. Що жили в ній ченці збирали по крупинках все знання про дану систему лікування і створили справжню бібліотеку, яка допомагає зберегти всі традиції древньої практики. Південна методика передбачає вплив на енергетичні канали, що сприяє нормалізації руху енергії життя по ним. Основою методики є вчення про те, що в тонкому тілі людини є 72000 меридіан і блокування цих ліній веде до порушення потоку енергії. Наслідком єтого є погіршення самопочуття, виникнення різних захворювань, занепад сил і депресії. Досвідчені майстри здійснюють комплекс заходів, що сприяють розблокування цих меридіан. Спочатку вони м’якими плавними рухами готують тіло, а після переходять до більш суттєвого впливу на лінії Сіна. Масажисти розминають тіло пальцями, долонями, використовуються різні прийоми, в яких потрібно вплив ліктями, колінами і навіть ступнями. При цьому чергуються різні рухи:

  • натиснення;
  • погладжування;
  • скручування;
  • розтягування.

Південна техніка передбачає проведення масажу в 5 різних положеннях, де поступово відкриваються всі частини тіла починаючи від голови і закінчуючи ступнями ніг. Залежно від масажованого ділянки клієнт лежить на спині, животі, боці або знаходиться в положенні сидячи. Масажисти працюють одночасно обома руками, на відміну від північної методики.
Не можна однозначно заявити який з вищеописаних видів краще, адже в обох випадках вас чекають незабутні відчуття, загальне оздоровлення організму і гармонія з навколишнім світом, а також самим собою. Ця процедура допоможе усунути болі в спині і є відмінною профілактикою остеохондрозу різних відділів хребта. Пройшовши курс мінімум з 5 сеансів обов’язково відчуєте істотний оздоровчий ефект і знайдете душевний спокій! Тайський масаж – це потужний антистрес, який не втрачає своєї популярності протягом багатьох років і є привілеєм королівських родин!

Закрити меню
×
×