Історія виникнення тайського масажу

Історія виникнення тайського масажу

Історія виникнення тайського масажу

Моральне та фізичне напруження призводить до проблем зі здоров’ям і тільки якісний відпочинок дозволить швидко зняти стрес і надає найбільш сприятливий вплив на організм. Сьогодні існують різні способи розслаблення, але все ж найдієвішим і швидким є традиційний тайський масаж. Ця процедура занурить вас в чуттєву атмосферу загадкового Таїланду, допоможе забути про всі проблеми і випробувати справжній релакс!

Тайський масаж — привілей королів

Тайська система лікування має дуже довгу і насичену історію. Вважається що він був долею чернечих практик в буддійських монастирях. Також існує думка, що в основі цієї лікувальної процедури лежать принципи з Аюрведи. Зараз дуже важко сказати напевно про справжніх витоках даного напрямку, адже довгий час вчення про нього передавалося тільки в усній формі від майстра учневі, але, в будь-якому випадку, складно заперечувати його дієвий ефект. Тайський масаж користувався величезною популярністю в королівських сім’ях. Так, наприклад, знайдені записи, що свідчать про використання даного лікування для лікувань королівської сім’ї під час правління короля Barommatrikolokkanat. Ще одна згадка про тайський масаж відноситься до часу царювання Naria великого. Причому в мемуарах сказано, що ця техніка використовується не тільки для лікування різних захворювань, але при підготовці вагітних жінок до пологів! Але все ж розквіт культури древнетайского лікування настав з приходом до влади короля Рама I, котрий належав до династії Chakri. Монарх всілякими способами сприяв збереженню накопичених знань і розвитку надбання тайської культури. У цей період відомий відновленням Wat Photaram, на стінах якого з’явилися перші медичні тексти. Чимало зусиль для розвитку древньої системи лікування доклали і послідовники правителя. Під час царювання Rama II і Rama III також велися роботи по відновленню древніх храмів і відновлення знань, втрачених під час війни з бірманців. Діяльність Rama IV була спрямована на об’єднання відновлених знань зі східною медициною. Правитель Rama V створив цілу академію, присвячену цим вченням, що зробило його більш доступним.

Секрет популярності медицини стародавніх тайців

Складно знайти ще одну медичну практику, яка протягом тисяч років зберегла свої традиції. Тайський масаж являє собою комплекс заходів, спрямованих на загальне оздоровлення організму. Під час процедури майстри використовують різні способи впливу на тіло, серед яких:

  • скручування;
  • розтягування;
  • натискання на біологічні точки;
  • обдавліваніе м’язових тканин;
  • мобілізація рухливості суглобів;
  • пасивні вправи.

Існує 2 різновиди тайського масажу – північна і південна техніка. Перша м’якша і плавна, в цьому випадку клієнт повністю розслабляється і занурюється в стан напівсну, в той час як майстер масажує кожен м’яз, кожен суглоб і впливає на енергетичні канали. Південна техніка більш динамічна і спрямована на розблокування конкретного енергетичного каналу. Не можна однозначно стверджувати яка з різновидів краще, адже обидві техніки є ефективними і забезпечують оздоровлення тіла і бадьорість духу! Цілющість цієї процедури обумовлена ​​тим, що майстер не просто сконцентрований на поліпшенні фізичного стану, але і забезпечує правильний рух енергії. Згідно древнім вченням в тонкому тілі людини знаходиться безліч каналів по яких тече енергія життя і якщо ці меридіани блокуються, то це веде до погіршення фізичного і морального стану. Майстер налагоджує тісний духовний зв’язок зі своїм клієнтом і спрямовує діяльність на розблокування ліній Сіна. Звичайно, щоб цілком і на довго відчути цілющість масажу необхідно пройти комплекс мінімум з 5 сеансів.

Що чекає в майбутньому дивовижну лікувальну процедуру?

Сьогодні тайський масаж користується величезною популярністю в багатьох країнах. Причому його використовують не тільки як розслаблюючій процедури, але і як ефективне лікування багатьох захворювань. Також слід зазначити новий виток розвитку тайського масажу – поліпшення стандартів навчання та сертифікація спеціалістів. Таким чином масажисти зобов’язані мати спеціальні дозволи для надання подібних послуг. Це не тільки сприяє підвищенню професіоналізму, а й оберігає людей від некваліфікованих фахівців.
Тайський масаж – одне з найголовніших надбань культури Таїланду. Майстри пронесли безцінні знання через століття, щоб сьогодні кожен бажаючий зміг випробувати на собі цілющість настільки дивної релакс-процедури!

Закрити меню
×
×