Тайський масаж: у чому секрет популярності?

Тайський масаж: у чому секрет популярності?

 Тайський масаж — секрет популярності

Таїланд — екзотична країна з дивовижною культурою і дивовижними розвагами. Однак цей край відомий не тільки завдяки буйній природі, але також через такої незвичайної і популярної процедури, як тайський масаж. Традиційний тайський масаж є ефективною лікувальною процедурою, здатної подарувати фізичне полегшення і душевну рівновагу!

Кілька причин записатися на курс тайського масажу

Ця дивовижна цілюща практика має багату історію тривалістю більше 2500 років! Стародавні мудреці ретельно приховували секрети ремесла і передавали все знання виключно в усній формі. Сьогодні ж відкривається все більше шкіл, де вивчають традиційні техніки лікування Північного і Східного Таїланду. Тайський масаж забезпечує комплексне оздоровлення організму. Він практично не має ніяких протипоказань, адже вплив спрямоване не на конкретний орган, а на загальне зміцнення і оздоровлення. Стимуляція біологічно активних точок сприяють відновленню потоку енергії в тілі. Завдяки цьому відновлюється єнергетіческій баланс, а також налагоджується зв’язок з цілющими силами Всесвіту. Регулярне відвідування сеансів тайського масажу сприяє поліпшенню не тільки фізичного, а й духовного стану. Ви зможете знайти умиротворення, гармонію з собою і навколишнім світом. Дана процедура є дієвою панацей від депресій і нервових розладів. Також ви знайдете відчутний заряд енергії та бадьорості, які допоможуть домогтися поставлених цілей! Безумовно, щоб посилити і максимально продовжити ефект необхідно пройти курс не менше ніж з 5 сеансів.

Тайський масаж: чого очікувати?

Тайський масаж — це справжнє мистецтво, яке складається з комплексу заходів, спрямованих на зцілення душі і тіла. Дана процедура включає цілий ряд різних способів впливу, таких як:пассивные упражнения;

  • пасивні вправи;
  • активізація потоків енергії;
  • розтяжки;
  • масування м’язів;
  • мобілізація рухливих суглобів;
  • вправи, аналогічні асанам з йоги;
  • точковий вплив на біологічно активні точки.

Тайський масаж дарує повне розслаблення і неземне задоволення. Існує декілька технік виконання даної процедури. Так, наприклад, східний стиль більш жорсткий і навіть може принести певний дискомфорт. У цьому випадку основні маніпуляції спрямовані на розблокування конкретного каналу. Але не варто переживати, висока чутливість і увага майстра до відчуттів клієнта робить таку процедуру абсолютно безпечною і на тілі не залишиться жодного синця. Також високою ефективністю і північний метод, незважаючи на більш м’який вплив. У цьому випадку майстер приділяє більше уваги розтяжок і скрутки. Незалежно від того який саме спосіб був обраний, майстри однаково доброзичливо налаштовані по відношенню до клієнта і прагнуть домогтися духовного зв’язку. Вважається що саме тайський масаж є одним з найвірніших шляхів знайти щастя. А стимуляція м’язів і суглобів забезпечує зняття напруги, розслаблення і оздоровлення. Незважаючи на те, що скептики не завжди визнають ефективність древньої тайської медицини, результат свідчить про протилежне. Ця найдавніша практика зберегла свою традиційність протягом тисяч років і дійшла до нашого часу, щоб кожен бажаючий міг випробувати на собі її чарівну цілющість і задоволення!

Закрити меню
×
×